loader image
serwis ekspresów krups

Tradycja firmy Krups, specjalizującej się w ekspresach do kawy, sięga aż 1846 roku. To wtedy założyciel firmy Robert Krups w miasteczku Solingene w Niemczech założył swój zakład. To na czym przede wszystkim się skupiał, to najwyższa możliwa jakość i perfekcja techniczna. W efekcie ekspresy Krups szturmem zdobyły rynek, a stworzony w 1961 roku ekspres T8 urósł do miana legendy. Po ponad 150 latach funkcjonowania firma nadal potrafi zaskoczyć nas swoimi innowacyjnymi produktami. Obecnie w ofercie znaleźć możemy zarówno ekspresy półautomatyczne, jak i automatyczne, które zaskarbią sobie sympatię nawet tych najbardziej wybrednych. Są one świetnym rozwiązaniem zarówno dla profesjonalnych baristów, jak i miłośników-amatorów.

Serwis ekspresów Krups

W przypadku, gdy Twój ekspres Krups ulegnie awarii, nie polecamy naprawy na własną rękę. Z odpowiednią pomocą przyjdzie serwis Krups, który zagwarantuje w pełni kompleksową usługę i profesjonalną opiekę, od momentu zabrania uszkodzonego ekspresu do szczęśliwego oddania go w pełni sprawności. Gwarantujemy, że wszystkie uszkodzone części zostaną z pewnością zastąpione nowymi i oryginalnymi. Zapewniamy serwis ekspresów we wszystkich modelach oraz zawsze zwracamy w pełni sprawny sprzęt. W przypadku dłuższego czasu naprawy Twojego ekspresu zaoferujemy zastępczy sprzęt, tak abyś mógł zawsze cieszyć się aromatem i smakiem swojej ulubionej kawy.

Jesteśmy pasjonatami i zdajemy sobie sprawę z tego, jaką miłością nasi klienci darzą swoje ekspresy Krups. Dlatego dzięki naszej praktyce i wieloletniemu doświadczeniu możemy zapewnić im jak najdłuższe korzystanie ze swojej ukochanej maszyny.

FORMULARZ ZŁOSZENIA NAPRAWY