loader image
dzierżawa ekspresu do kawy Saeco Idea Restyle Cappuccino

Saeco Idea Restyle Cappuccino

 

Ekspres o wydajności powyżej 100 kaw dziennie, to w pełni automatyczne i wydajne urządzenie do kawy, które przygotowuje wszelkie napoje na bazie kawy ziarnistej i mleka. Posiada możliwość zaparzenia kaw mlecznych: cappuccino, latte, latte macchiatto za pomocą jednego przycisku. Komfortowy wyświetlacz i kolorowe ikony z napojami ułatwiają wybór napoju kawowego lub dostosowania dowolnych parametrów napoju zgodnie z indywidualnymi preferencjami.Szczegóły każdego etapu przygotowania kawy są widoczne na ekranie.

 

Dzięki pojemnikowi na kawę mieszczącemu 2,1 kg kawy, oraz pojemnikowi odpadów na 100 porcji, Idea Restyle Cappuccino to w pełni wydajny automat do barów szybkiej obsługi, restauracji, kawiarni, zajazdów czy też biur.

 

Ekspres jest na stałe podłączony do wody poprzez stacje filtracyjna dzięki czemu nie zakamienia się, a jakość napojów jest znacznie lepsza.

 

Estetyczny wygląd i łatwość obsługi czyni go niemal idealnym ekspresem do stołówek firmowych.

 

Koszt dzierżawy ekspresu od 1zł netto

 

Przy zamówieniu 24kg kawy miesięcznie usługi serwisowe w cenie dzierżawy.

Nasze kawy

Gwarantujemy najwyższej jakości smak i aromat , wysokogatunkowych oraz odpowiednio wyselekcjonowanych ziaren kaw z rodzinnej sycylijskiej palarni Brasilrecca oraz Ionia.