loader image
Serwis ekspresów Gaggia Milano Warszawa

GAGGIA – kultowa, włoska marka, powstała w roku 1930 w Mediolanie. Od samego początku istnienia Gaggia dostarcza nowoczesne, profesjonalne, niezawodne oraz niezwykle użytkowe ekspresy do kawy. Unikalne włoskie wzornictwo, innowacyjne rozwiązania oraz funkcjonalność ekspresów Gaggia to jedne z wielu cech charakteryzujących te kultowe urządzenia.

Prawdziwa włoska Crema

Sercem ekspresów Gaggia jest mechanizm tłoka, który pod wysokim ciśnieniem tłoczy wodę przez zmielona kawę. Ta opatentowana w 1938 roku przez Achille Gaggia konstrukcja, zapewnia milionom miłośników espresso na świecie, delektowanie się kawą z idealną cremą. Dająca intensywny smak i aromat CREMA jest tym co wyróżnia ekspresy Gaggia spośród innych marek.
Ekspresy Gaggia były reklamowane sloganem: „caffé crema di caffe naturale” – „śmietanka do kawy z kawy naturalnej”.
Od tego momentu rozpoczęła się szalona moda na prawdziwe espresso.

Serwis, konserwacja i naprawa ekspresów Gaggia

Każde urządzenie mechaniczne wymaga regularnego serwisowania oraz profesjonalnej konserwacji. Jest to szczególnie ważne w przypadku mechanizmów, które mają bezpośredni kontakt z wodą. Regularne odkamienianie, czyszczenie z resztek kawy pozwalają na długoletnie i bezproblemowe działanie ekspresu do kawy.

W przypadku awarii ekspresu do kawy Nasi pracownicy służą wsparciem technicznym. Dokładają wszelkich starań, aby zapewnić najwyższej jakości usługi spełniające Państwa potrzeby oraz oczekiwania.

Wszelkie naprawy i prace konserwacyjne oraz regulacje ekspresów przeprowadzamy z wykorzystaniem tylko oryginalnych części.
Usługi konserwacyjne i małe naprawy przeprowadzamy bezpośrednio u klienta. Duże serwisy wykonujemy u nas w warsztacie. A na czas naprawy możemy udostępnić ekspres zastępczy.

FORMULARZ ZŁOSZENIA NAPRAWY