loader image

Nasze kawy

Gwarantujemy najwyższej jakości smak i aromat , wysokogatunkowych oraz odpowiednio wyselekcjonowanych ziaren kaw z rodzinnej sycylijskiej palarni Brasilrecca oraz Ionia.

Nasi klienci szczególnie cenią sobie kawę Gran Crema łączącą wyrafinowany smak z odpowiednią kwaskowością, charakteryzującą się wspaniałym zapachem, bogactwem smaku i wyrazistością aromatu.

 

Na wyróżnienie zasługują również oferowane przez naszą firmę kawy sycylisjkiej marki: Brasilrecca między innymi Oro Gold. Doskonała jakość gatunków arabiki pochodzącej głównie z Brazylii i Kolumbii dodaje tej mieszance subtelnego smaku karmelu. Z kolei odpowiednia ilość robusty redukuje nadmierną kwaskowość, dodając lekkiego czekoladowego smaku. Oprócz Oro Gold powodzeniem wśród klientów cieszą się również mieszanki Bianca White, Gran Crema Red i Platinum Silver.

Kawa jest zawsze świeża, palona w małych seriach gwarantujących wyborny smak i aromat. Odpowiedni czas palenia, krzywe temperatury i ilość kawy w palarce wydobywa jej ostateczne właściwości i pozwala zachować niezmienną jakość.

 

Do naszych klientów dostarczamy zawsze świeżo wypalane ziarna, ograniczając do minimum czas transportu i magazynowania. Kawa pakowana jest w naturalny sposób bez użycia środków chemicznych utrwalających smak i zapach.

 

Wybór naszej kawy zaspokoi najbardziej wymagających smakoszy.

 

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą na naszej stronie www.glm.pl