loader image

DZIERŻAWA KONSUMENCKA EKSPRESÓW DO KAWY

Mała czarna lub pyszna kawa z mlekiem z samego rana potrafi od razu wprowadzić nas w dobry nastrój i dodać energii przed dniem pracy. Kawa to nasz ulubiony napój, bez jego aromatu nie wyobrażamy sobie początku dnia. Dobrze więc, jeśli w przyrządzeniu aromatycznej filiżanki pomoże nam profesjonalny sprzęt. Czy to jednak oznacza konieczność zakupu bardzo drogiego ekspresu? Na szczęście nie! Wystarczy, że wynajmiesz odpowiednie urządzenie! Dzięki temu, w zaciszu własnej kuchni możesz się delektować kawą o takich samych walorach, jak ta przyrządzona przez profesjonalnego baristę!

Usługa dzierżawy ekspresu umożliwia delektowanie się kawą najwyższej jakości bez ponoszenia znacznych kosztów.

DZIERŻAWA EKSPRESÓW DO KAWY – NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI

Niskie koszty

Jednorazowy koszt zakupu profesjonalnego ekspresu jest znaczny. Aby go uniknąć warto zdecydować się na dzierżawę. Proponowane przez nas miesięczne opłaty pakietowe są znacznie bardziej przyjazne dla Państwa finansów.

Wygoda

Zapewniamy terminowe dostawy wysokiej jakości kawy. Gwarantujemy również profesjonalny serwis z wykorzystaniem tylko oryginalnych części. Na życzenie Klienta dostarczamy ekspres zastępczy na okres naprawy, oraz udzielamy 3 miesięcznej gwarancji na wykonane usługi.

Wyjątkowy smak kawy

Oferowana przez nas najwyższej jakości kawa zaspokoi gusta najbardziej wybrednego konesera tego napoju. Wygodny model umowy daje możliwość zakupu różnego rodzaju produktów z oferty w ramach comiesięcznego limitu kawowego.

dzierżawa ekspresu do kawy Saeco Lirika OTC

Saeco Lirika OTC

 

Ten mały ekspres wykorzystujący technologię zaparzania kaw mlecznych jednym przyciskiem. Ekspres jest przeznaczony do biur o wydajności do 20 kaw dziennie, małej gastronomii jak tez do użytku domowego.

 

Charakteryzuje go niewielki rozmiar, estetyczne wykonanie i banalnie prosta obsługa. Czyszczenie spieniacza na mleko zajmuje jedynie 10 sekund. Ekspres po każdej kawie z mlekiem sam informuje o konieczności wypłukania układu spieniania mleka. Blok zaparzacza wyjmuje się z prawego boku ekspresu i producent zaleca mycie go raz na siedem dni, Pojemniki na fusy i zlewki wyjmujemy z ekspresu wyciągając tackę do przodu. Odkamienianie czy tez odwapnianie ekspresu jest automatyczne.

 

Koszt Dzierżawy Konsumenckiej od 250zł brutto/mies. przy umowie na 12 mies.

Zawiera ekspres Saeco Liryka OTC, 3kg kawy Ionia Gran Crema lub Brasilrecca Rossa.

Serwis ekspresu po naszej stronie.